Kapitan Boomerang pojawi się w The Flash? 2

Jai Courtney, gwiazda Legionu Samobójców, musiał się zmierzyć z negatywną reakcją krytyków na swój film, różnicami pomiędzy DC i Marvelem oraz plotkami na temat tego, czy pojawi się w The Flash

Ostatnio aktor udzielił wywiadu dla MTV, gdzie opowiedział o reakcji na negatywne oponie o filmie ze strony fanów, jak i krytyków. Ponoć dość szybko przestał słuchać napływających informacji, ponieważ były "zbyt krzykliwe". A on sam ponownie chce się zatopić w świat Legionu.

Jak zadowolić wszystkich? Nie wydaje mi się, żeby to było celem Legionu Samobójców… Nikt nie chciał zasmucić fanów, szczególnie tych niezwykle lojalnych. Nie wiem jednak jak można rozwinąć coś ciekawego bez próbowania i chronienia tego [bez podejmowania ryzyka]… Wiem, co lubię w filmie i jest to coś innego niż ulubione elementy mojej dwunastoletniej siostrzenicy. To wyzwanie i David [Ayer] wykonał niesamowitą pracę. Jestem pewny, że zrobimy jeszcze jeden film razem.

Courtney wyjaśnił również kłótnie pomiędzy Marvelem a DC.

Mieli dużo czasu… Teraz wszystko jest już ustalone i nie musimy rozmyślać, kto jest kim. To coś w stylu: "Cool. Zbierzmy wszystkich razem i zróbmy fantastyczną orgię, dzięki której zarobimy miliard dolarów".

To na pewno niezwykle interesująca perspektywa. Wydaje się, że temat różnic pomiędzy firmami powróci w momencie, kiedy rozpoznie się rozmowa o tym, czy zobaczymy Courtneya w roli Kapitana Boomeranga w filmie The Flash.

Czy takie są plotki? Podoba mi się ta plotka. Nawet bardzo.

Zdaje się, że jeszcze trochę poczekamy na informacje, ale trzymamy kciuki.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-09-27

Niech wystąpi. Dla mnie postacie z SS były dobrze zrobione. Szkoda, że znalazły się tylko w tak źle zmontowanym filmie.

Proszę czekać…