Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe przygody Wujcia Dobra Rada w Cartoon Network 0

Wujcio Dobra Rada przemierza świat, by nieść pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują. W nowych odcinkach razem ze swoją ekipą odwiedzi m.in. Francję, Włochy i odległą Australię. Premiera kolejnych przygód zabawnego Wujcia w poniedziałek 3 października na antenie Cartoon Network.

fot. materiały prasowe

Magiczny krewny wszystkich dzieci na świecie podróżuje swoim niezawodnym kamperem, odwiedzając najdalsze zakątki Ziemi. Towarzyszą mu przyjaciele – Torba Borba, Wielka Realistyczna Latająca Tygrysica, Stefek Pizza i Pan Gustaw. Wujcio Dobra Rada i jego ekipa pojawiają się wszędzie tam, gdzie ktoś właśnie potrzebuje pomocy i znajdują wyjście nawet z największych tarapatów.

Nowe odcinki drugiego i trzeciego sezonu przyniosą kolejne problemy, które będą wymagać pilnej interwencji Wujcia. Bohater będzie musiał pomóc Stefkowi Pizzy pozbyć się nocnych koszmarów, a gdy już się z tym upora, okaże się, że Stefek stracił wszystkie wspomnienia. Trzeba będzie je odzyskać, nim znikną bezpowrotnie. Dzielny Wujcio spróbuje także uratować międzygalaktyczną misję kosmiczną i uwolnić statek zaatakowany przez tajemniczych obcych.

*Premiera nowych odcinków drugiego i trzeciego sezonu Wujcia Dobra Rada w poniedziałek 3 października na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 15:35. Fanów kreskówki czeka również specjalny maraton "Dookoła świata z Wujciem Dobrą Radą", który Cartoon Network wyemituje w sobotę 1 października do 8:45. *

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…