Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wahlberg potwierdza kolejną atrakcję w Transformers: Ostatni Rycerz 1

Naziści, Merlin, miecz Króla Artura, Winston Churchill – tak, zgadza się. Te wszystkie motywy uświadczymy w kolejnej odsłonie serii "Transformers". A wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze? To nie koniec atrakcji, jakie przygotowali dla nas scenarzyści! Mark Wahlberg, czyli gwiazda widowiska Transformers: Ostatni Rycerz potwierdza jeszcze jedną informację dotyczącą fabuły.

fot. materiały prasowe

Jak się okazuje poza podstawowymi robotami, takimi jak Autoboty oraz Decepticony, w nowym filmie kasowego cyklu pojawią się… Mini-Dinoboty! Do tej pory na ekranach kin mogliśmy oglądać potężne Dinoboty. Teraz w akcji ujrzymy także ich miniaturowe wersje. Potwierdza to gwiazda widowiska:

To fajna nowa historia. W rodzaju gościa, który ciągle musi być w ruchu. W filmie jest także Sir Anthony Hopkins, fajna nowa obsada i fajne nowe roboty, kilku nowych złoczyńców i kilka odjazdowych nowych Dinobotów. Gdy tylko je zobaczycie, to myślę, że zwariujecie na punkcie Mini-Dinobotów.

powiedział Mark Wahlberg

Wygląda, więc na to, że scenarzyści chcą wepchnąć wszystkie fajne rzeczy do jednego filmu. Miejmy nadzieję, że wiedzą co robią i w trakcie seansu nie będziemy odczuwać przesytu tym wszystkim. Premiera Transformers: Ostatni Rycerz 23 czerwca 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz 2016-09-27

bedzie klapa

StareChamisko Asmodeusz 2016-09-28

@Asmodeusz kalpe to ty masz w kiblu. To będzie potęznie dobry horror

Proszę czekać…