Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stan Lee nagrał kolejne sceny do filmów Marvela 0

Stan Lee to nieodłączna część filmów powstających na podstawie komiksów Marvela. I nie mówimy tutaj tylko o filmowym uniwersum, ponieważ legendarny twórca opowieści graficznych o superbohaterach, występuje też w innych ekranizacjach.

W ostatniej sesji Q&A promującej wydanie DVD i Blu-ray widowiska Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, trzymający pieczę nad całym MCU – Kevin Feige, opowiadał na temat występów epizodycznych Stana Lee w produkcjach należących do uniwersum. Okazało się, że Lee nagrał w Atlancie cztery camea do nadchodzących superprodukcji.

Pewnego dnia przybył do Atlanty, gdzie nagraliśmy cztery sceny jednego dnia. Do czterech różnych filmów! Wszystkie są niesamowite i każda z nich jest totalnie inna. On był niewiarygodny, dał czadu. Przyszedł, usiadł tu, stanął tam, później stanął obok okna, a po wszystkim poszedł do domu.

zażartował Kevin Feige

Kolejne cztery filmy w kalendarzu Marvela to: Doktor Strange (4 listopada), Guardians of the Galaxy Vol. 2 (5 maja, 2017 roku), Spider-Man: Homecoming (7 lipca, 2017) oraz Thor: Ragnarok (3 listopada, 2017 roku).

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…