Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niebawem może powstać ekranizacja gry Firewatch 0

Już niebawem debiutancka gra studia Campo Santo, która nosi tytuł "Firewatch" może doczekać się ekranizacji. Produkcja ma być współtworzona z Good Universe.

fot. materiały prasowe

Kiedy spotkaliśmy się z Good Universe byliśmy pod wielkim wrażeniem tego w jaki sposób rozpoznają, doskonalą i tworzą niesamowite historie. To bardzo rzadkie spotkać inną grupę, która ma podobne podejście do tych samych wartości i sprawia, że proces tworzenia czegoś jest bardziej ekscytujący. Nie możemy się doczekać efektów naszej wspólnej pracy.

powiedział założyciel Campo Santa, Sean Vanaman

Włodarze Campo Santo podpisali umowę z ludźmi zarządzającymi Good Universe, Jake’em Rodkinem i Joe Drake’em. Ten drugi także skomentował zbliżającą się współpracę obu firm.

Znalezienie niezwykłego materiału zawsze jest ekscytujące. Czujemy do drużyny Campo Santo niesamowitą sympatię związaną z tym w jaki sposób opowiadają oni historię i jaką kreatywnością się kierują.

Na razie oczywiście projekt jest we wczesnej fazie. Na ten moment nie ma co liczyć na informację dotyczące samego filmu, tego kto w nim zagra i kto go wyreżyseruje. Jeszcze jest na to zbyt wcześnie. Miejmy jednak nadzieję, że w najbliższych tygodniach projekt będzie się rozwijał.

"Firewatch" to gra przygodowa z widokiem FPP. Głównym bohaterem historii jest strażnik leśny o imieniu Henry, który ucieka od swoich prywatnych problemów stróżując w puszczy zagrożonej pożarem. Wraz z bohaterem eksplorujemy leśne tereny oraz rozwijamy relację z naszą przełożoną Delilah, z którą kontaktujemy się za pomocą radia.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…