John Cena na superbohatera! 0

John Cena jest najbardziej znany z wrestlingowego ringu, jednak ostatnio rozpoczął karierę jako aktor, występując w trzech komediach: Wykolejona, Siostry i Tata kontra tata. Mark Millar, który stworzył takie komisky jak Kick-Ass czy Kingsman: The Secret Service, zobaczył jedną z produkcji z udziałem Ceny i na Twitterze wyraził swój zachwyt jego osobą. Był na tyle zadowolony, że "poprosił" aktora o wystąpienie w nadchodzącej adaptacji Superior.

Mark Millar wysłała swojego Twitta w niedzielę, zachwycając się Johnem Ceną. Wielu fanów doceniło ten pomysł castingowy, aby aktor/wrestler przybrał strój superbohatera.

Adaptacja The Superior jest projektem, który rozwija się od kilku lat, a pierwsze informacje na ten temat pojawiły się już w 2011 roku. W międzyczasie zakończono prace nad Kingsman: Tajne służby. W kwietniu 2014 projekt został przekazany 20th Century Fox, a produkcją miał się zająć Matthew Vaughn. W tym tygodniu w końcu potwierdzono, że pojawił się pierwszy skrypt, ale film wciąż nie posiada reżysera.

John Cena śledzi Marka Millara na Twitterze i wydaje się, że aktor jest co najmniej zainteresowany rolą. Historia skupia się na 12-letnim chłopcu, który cierpi na stwardnienie rozsiane i pragnie zostać superbohaterem.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…