Batman wiosną 2018 1

Warner Bros. na CinemaCon potwierdziło powstanie solowego filmu o Batmanie, którego reżyserią zająłby się Ben Affleck. Od tego czasu krążyło mnóstwo plotek, ale nie pojawiły się żadne oficjalne informacje. W końcu Jeff Bewkes szef Warner ogłosił, że film pojawi się za "półtorej roku". To oznacza, że produkcja powinna wejść na ekrany wiosną 2018 roku. Jest również możliwe, że to produkcja filmu rozpocznie się w tym czasie.

Pojawienie się Bena Afflecka w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości było "dużym sukcesem". Oto co na ten temat mówi przedstawiciel Time Warner:

Reboot Batmana z Benem Affleckiem był dużym sukcesem. Będzie obecny w Justice League i to jest bardzo pomoce dla całego zespołu. Ben ogłosił film o Batmanie, który zamierza wyreżyserować, zagrać i napisać. Myślę, że to wydarzy się za półtorej roku. Więc obrana strategia działa.

Wielu założyło, że ten reboot Batmana zajmie miejsce jednego z filmów DC ogłoszonych przez Warner Bros. Jest prawdopodobne, że Batman może trafić do kin wtedy, kiedy miał The Flash, co współgra z plotkami, że film został przeniesiony na marzec 2018.

Jeff Bewkes został również zapytany o stan DCEU w związku z przytłaczającą liczbą negatywnych recenzji i niezadowalającą frekwencją.

Wykonany projekt dostarczył tego, czego oczekiwaliśmy. Możemy zrobić o wiele więcej i lepiej w kwestii kreatywności. Na pewno nie możemy się martwić. Jesteśmy dość optymistycznie nastawieni.

Na razie zostało potwierdzone, że Deathstroke będzie głównym villain w kolejnym niezatytułowanym projekcie, w którym zagra Joe Manganiello. Na resztę informacji trzeba jeszcze poczekać.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…