Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trwają zdjęcia do 7. sezonu Gry o tron 0

W Irlandii Północnej w mieście Belfast trwają zdjęcia do siódmego sezonu serialu stacji HBO, Gra o tron. Pomimo tego członkowie obsady tej cieszącej się niesłabnącą popularnością produkcji znajdują czas na udzielanie się w mediach społecznościowych.

Na Instagramie pojawiło się kilka nowych fotek. Na pierwszej widzimy Khaleesi we własnej osobie, czyli Emilię Clarke. Matka Smoków jest w towarzystwie Jacoba Andersona (serialowy Szary Robak) oraz Nathalie Emmanuel (Missandei).

Na kolejnym zdjęciu możemy zobaczyć Kita Haringtona, który w serialu wciela się w postać Jona Snow. Został przyłapany na zakupach, gdzie próbował nabyć świece w Belfast Candle Company. Wraz z nim była jego dziewczyna, a także aktorka, która także występowała w Grze o tron, Rose Leslie.

Na koniec fotka, którą na Instagramie zamieścił Kristofer Hivju. Oprócz niego możemy na niej zobaczyć także młodziutką Bellę Ramsey, która zrobiła prawdziwą furorę w szóstym sezonie Gry o tron. Jej krótki, aczkolwiek niesamowicie wyrazisty i charyzmatyczny występ w roli Lyanny Mormont, władczyni Niedźwiedziej Wyspy, był zdecydowanie jednym z najlepszych momentów ostatniej serii.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…