Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Felton na zdjęciach z nowego sezonu Flasha 0

Angaż Toma Feltona to jeden z najgłośniejszych nabytków, jeśli chodzi o trzeci sezon Flasha. Na łamach Entertaiment Weekly opublikowane zostały zdjęcia, na którym możemy zobaczyć aktora w roli Juliana Dorna specjalisty technicznego z CSI.

Pomimo tego, że zdradzono imię postaci, w którą wciela sie gwiazda sagi o Harrym Potterze, to i tak większość informacji na jego temat jest trzymana w tajemnicy. Nieco światła na tego bohatera rzucił producent wykonawczy Flasha, Todd Helbing.

On jest bezpośrednim rezultatem Flashpoint. Wcześniej Barry miał laboratorium tylko dla siebie, teraz musi się nim dzielić właśnie z tym gościem, który za bardzo nie lubi Barry’ego i jest to dla niego dosyć drażliwe.

powiedział producent serialu

Trzeci sezon Flasha będzie inny niż wszystkie. Nasz superbohater zdecyduje się cofnąć w czasie, aby uratować swoją matkę przed śmiercią z rąk Reverse-Flasha. Oczywiście będzie miało to spore konsekwencje i wywróci cały świat do góry nogami. W nowej serii zobaczymy w akcji także Wally’ego Westa, a.k.a. Kid-Flasha. Premiera serialu Flash zaplanowana została na 4 października. Poniżej znajdziecie nowe zdjęcia z produkcji:

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…