Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowa odsłona Ben 10 w Cartoon Network 0

Superbohater Cartoon Network, Ben Tennyson, powraca, by ratować świat przed złem w zupełnie nowej odsłonie serialu. Z pomocą magicznego zegarka Ben zmienia się w jednego z dziesięciu kosmitów o wyjątkowych supermocach i przeżywa niesamowite przygody. Wielki powrót Ben 10 na antenę Cartoon Network w poniedziałek, 10 października o godz. 17.50.

Główny bohater serialu to odważny i zabawny dziesięciolatek. Podczas wakacji, które spędza podróżując ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen, Ben znajduje magiczne urządzenie – zegarek Omnitrix. Od tej pory może dzięki niemu zmieniać się w jednego z dziesięciu wyjątkowych i potężnych kosmitów – od Szybciora, który zwiększa prędkość Bena tak, że może szybciej ukończyć swoje codzienne obowiązki, do Diamentogłowego, który potrafi walczyć z wrogami strzelając ze swoich dłoni kryształowymi odłamkami. Wykorzystując niezwykły zegarek Ben ma dostęp do świata pozaziemskich umiejętności, co często skutkuje niezliczoną ilością zabawnych i niepowtarzalnych przygód. W nowym serialu pojawią się nieznani dotąd kosmici i niespotkane wcześniej czarne charaktery.

Ben 10 został wyprodukowany przez Cartoon Network Studios, a stworzony i zrealizowany przez Man of Action Entertainment (w którym powstały takie produkcje jak Wielka Szóstka czy Generator Rex). Producentem nadzorującym był John Fang (Mixele, Generator Rex).

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…