Illuminati wkroczą do świata Marvela? 2

Benedict Cumberbatch rozpoczął już promocję swojego filmu Doktor Strange. Od jakiegoś czasu udziela wywiadów, a w jednym z nich mógł ujawnić tajemniczy team Marvela. Illuminati mogą prawdopodobnie wkroczyć do Marvel Cinematic Universe.

Oto fragment wywiadu z aktorem:

Myślę, że granie tak ikonicznej postaci to duże wyzwanie. To wkroczenie w cień ludzi, którzy byli w tym miejscu przed tobą i nie można pokazać tego procesu [obawy] w filmie… Jestem niezwykle podekscytowany możliwością zobaczenie, gdzie pojawią się Illuminati i tego, co może się wydarzyć, jak to będzie wyglądało i jak się skończy. Tak, jestem świadomy jego miejsca w panteonie komiksów i postaci, ale nie wysłałem jeszcze Kevinowi maila z pytaniem "Kiedy robimy kolejny film?". Na razie chcę zobaczyć ten. A jak wiadomo z wcześniejszych wcieleń, wszystko obraca się w niespodziewanym kierunku komiksu i przygody. Twórcy chcieli wypełnić tą magiczną przestrzeń przez robienie rzeczy, które zadowoloną fanów, ale również przyniosą coś nowego. Myślę, że to będzie kluczowy element na drodze tego faceta.

Zdaje się, że w tej wypowiedzi nie byłoby niczego zaskakującego, jednak pojawiło się magiczne słowo "Illuminati". Wydaje się w takim razie, że coś jest na rzeczy i być może pojawią się oni w świecie Marvela w przyszłości. Na razie Illuminati nie mają tak silnej pozycji jak Avengers, ale są równie silną i ważną grupą.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Illuminati zostali stworzeni po wojnie Kree-Skrull. Grupa oryginalnie składała się z Doktra Strange, Iron Mana, Namora (który jest marvelowym Aquamanem), Reeda Richardsa z Fantastycznej Czwórki, Black Bolta z X-Menów. Powstała, ponieważ Tony Stark zdał sobie sprawę, że wszyscy razem mają wystarczającą ilość informacji, aby powstrzymać wojnę Kree-Skrull. Zdecydowali więc, aby połączyć swoje siły i wymieniać się wiadomościami od czasu do czasu, pracując gdzieś w cieniu bez wiedzy Avengers i innych superbohaterów. To jeszcze nie wszystko, oryginalni Illuminati byli związani z Wojną bohaterów, która miała miejsce w MCU.

Doktor Strange nie pojawił się jeszcze w kinach, ale zdaje się, że Kevin Feige ma wielkie plany, co do bohaterów w przyszłości. Jest on niezwykle wpływową postacią i na pewno przedstawi koncept Marvel Universe. Tymczasem film z Cumberbatchem pojawi się w kinach 26 października.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…