Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy Predator będzie pokazywany w kinach IMAX 2

IMAX Corporation oraz Twentieth Century Fox poinformowały o podpisaniu umowy na emisję filmów wytwórni w sieci kin IMAX. Kontrakt dotyczy czterech filmów: Więzień labiryntu: Lek na śmierć, The Predator, Alita: Battle Angel oraz nowy film na podstawie komiksów Marvela.

Wszystkie te filmy zostaną stworzone w taki sposób, aby można było je oglądać na ekranach kin IMAX. Premiera trzech powyższych tytułów została zapowiedziana na 2018 rok. O podpisaniu umowy poinformował Greg Foster, prezes IMAX Entertainment oraz wiceprezes IMAX Corporation:

Po niesamowitym sukcesie w box office’e oraz fenomenie jakim był Deadpool, mamy wielką przyjemność poinformować o zawarciu umowy z naszymi przyjaciółmi oraz partnerami z Twentieth Century Fox, na mocy której w kinach IMAX będą prezentowane najbardziej ekscytujące blockbustery. Dzięki tej umowie patrzymy w przyszłość na rozwijającą się współpracę z Foxem i chcemy, aby widzowie na całym świecie przeżywali w kinach IMAX niesamowite filmowe doświadczenia.

Z pewnością jest to bardzo dobra wiadomość. Teraz fani wyżej wymienionych tytułów będą mogli obejrzeć filmy w najwyższej jakości.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…