Animowane plakaty Doktora Strange'a 1

Kinowa premiera Doktora Strange'a zbliża się wielkimi krokami. W sieci coraz częściej pojawiają się informacje, które mają podtrzymywać zainteresowanie i zwiększać oczekiwania. Niedawno można było zobaczyć plakat z Stephenem Strangem (Benedict Cumberbatch), Night Nurse (Rachel McAdams) i Wongiem (Benedict Wong). Tym razem pojawiła się ich animowana odsłona.

Doktor Strange to kolejny film ze stajni Marvela. Po wielkim sukcesie Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów, który zarobił ponad miliard dolarów, oczekiwania są wielkie. Film ma wprowadzać nowych bohaterów do MCU.

Doktor Strange opowiada o Dr Stephenie Strange, znanym neurochirurgu, którego życie zmienia się po strasznym wypadu samochodowym. Kiedy zawodzi tradycyjna medycyna, zaczyna szukać innych sposobów na uleczenie i nadzieję w tajemniczej enklawie Kamar-Taj. Szybko zdaje sobie sprawę, że nie tylko jest w centrum uleczenia, ale na froncie bitwy przeciwko niewidzialnym ciemnym mocom.

Benedict Cumberbatch gra Doktora Strange, a w obsadzie pojawiają się: Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Michael Stuhlbarg, Benjamin Bratt, Scott Adkins, Mads Mikkelsen i Tilda Swinton.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…