Luke Evans powróci jako Dracula? 0

Universal rusza do przodu ze swoim światem potworów, który oficjalnie zadebiutuje w przyszłym roku filmem The Mummy z Tomem Cruisem. next year. Początkowo Dracula Historia nieznana z Lukem Evansem miała rozpocząć całą serię, ale niestety coś nie wyszło. Na razie wydaje się, że aktor może powrócić do tej roli, szczególnie że Universal chce uniknąć recastingów.

Ostatnio Luke Evans opowiadał o planach Universal i zdradził, że zdarzyły się rozmowy między nim a studio.

Odbyły się rozmowy. Myślę, że szykuje się coś większego dla wszystkich potworów, które [studio] posiada. Trwają rozmowy na ten temat. Na razie nie wiem, w jaki sposób to zostanie rozwiązane. Myślę, że to na pewno się wydarzy i potrzebny jest tylko dobry sposób, aby ci bohaterowie weszli ze sobą w interakcje i znaleźli sposób, by znaleźć się w tej samej rzeczywistości. Jeśli twórcy potrafią połączyć Kapitana Amerykę z Iron Manem i Thorem, definitywnie można zrobić to samo z Wolf Man, Invisible Man, The Mummy i Drakulą.

Luke Evans może mieć rację. Studia filmowe próbują dogonić sukces Marvela, a Universal może się do nich dołączyć. Istnieje wiele precedensów w historii kina, kiedy ścieżki tych bohaterów się przecięły i nie ma powodu, aby wątpić, że znajdzie się dla nich miejsce we współczesnym Hollywood.

Na razie wydaje się, że Universal skład ten świat w jeden cały, począwszy od zbierania topowych talentów aktorskich. Po pierwsze mają Toma Cruise, który pojawi się w The Mummy. Russell Crowe zagra Dr Jekylla, a Johnny Depp został obsadzony w reboocie The Invisible Man. Krążą plotki, że Javier Bardem ma się pojawić w nowym filmie o Frankensteinie.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…