"May the Force Be With You"

Krasnoludki wracają w jeszcze bardziej gwiazdorskiej obsadzie 0

Bohaterowie ubiegłorocznego hitu lata – 7 krasnoludków – powracają w jeszcze bardziej gwiazdorskiej obsadzie! W polskiej wersji językowej filmu 7 krasnoludków. Las to za mało – Historia jeszcze prawdziwsza usłyszymy m.in. Edytę Herbuś i Michała Koterskiego. To tylko niektóre z gwiazd rodzimego show-biznesu, które zadebiutują na dużym ekranie!

Rozpoczęły się nagrania polskiej wersji językowej filmu, w dość nietypowy i zaskakujący sposób przedstawiającego bajkę o siedmiu krasnoludkach. Swojego głosu bohaterom udzielą gwiazdy polskiego show-biznesu. W polskich rolach głównych usłyszymy debiutujących w dubbingu: Edytę Herbuś (Królewna Śnieżka) i Michała Koterskiego (Pinokio). Także drugoplanowe postaci doczekały się wyśmienitego dubbingu, który przygotowują, podobnie jak w części pierwszej, Jerzy Kryszak (Loczek), Marcin Troński (Ślisk), Piotr Zelt (Arnie), Zbigniew Suszyński (Młotek), Jarosław Boberek (Kozak), Bohdan Smoleń (Inteligentny Bohdan). Lista wszystkich gwiazd, które wezmą udział w tym przedsięwzięciu nie jest jeszcze zamknięta. Jedno jest pewne, będzie to najbardziej gwiazdorska obsada tego lata! 7 krasnoludków. Las to za mało ? Historia jeszcze prawdziwsza to kontynuacja komedii dla dzieci i dorosłych z polskim dubbingiem w gwiazdorskiej obsadzie.

Porwania, pościgi, flirty, bajkowe postacie, współczesne gwiazdy show-biznesu i obezwładniające poczucie humoru zbliżają klimatem 7 krasnoludków. Las to za mało ? historia jeszcze prawdziwsza do Shreka, Czerwonego Kapturka. Prawdziwej historii i Epoki lodowcowej.

Bajkowa kraina, którą poznaliśmy w pierwszej części 7 krasnoludków, nie jest już tym samym miejscem. Królewna Śnieżka zamieszkała w zamku i urodziła synka. Krasnoludki opuściły swoją chatkę i rozeszły się po świecie.

Ślisk (Zbigniew Suszyński), królewski sługa, wystawia królewnę Śnieżkę (Edyta Herbuś) i jej synka na śmiertelne niebezpieczeństwo. W zamku zjawia się Ten Którego Imienia Nikt Nie Pamięta (Szymon Majewski) i oznajmia, że w pierwsze urodziny syna Śnieżki przyjdzie, by go jej odebrać. Jedyną szansą ocalenia maleństwa jest odgadnięcie Imienia Którego Nikt Nie Pamięta. Zrozpaczona Śnieżka szuka pomocy u krasnoludków. Okazuje się, że poza Loczkiem (Jerzy Kryszak), żaden z nich nie mieszka już okolicy.

Czy Loczek odnajdzie swoich przyjaciół przed pierwszymi urodzinami księcia? I czy krasnoludki odgadną, że potwór nazywa się… no właśnie jak Nazywa się Ten Którego Imienia Nikt Nie Pamięta?

Autorem polskiej wersji językowej filmu jest Jan Wecsile (Iniemamocni, Dżungla, Auta, 7 krasnoludków ? Historia prawdziwa).

Film trafi na ekrany polskich kin 15 sierpnia.

Informacja nadesłana przez dystrybutora filmu

Kadr z filmu 7 krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza 2006Kadr z filmu 7 krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…