Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy pies na zdjęciu z filmu John Wick 2 0

Lionsgate zapowiadał, że niebawem zostanie zaprezentowane pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu John Wick: Chapter Two. Jak studio powiedziało, tak też zrobiło. Poniżej możecie znaleźć pierwszy fotos z długo wyczekiwanego sequela.

Jakiś czas temu Ian McShane zdradził, że postać grana przez Keanu Reevesa będzie miała nowego psa. No i tak też będzie. Na zdjęciu możemy zobaczyć Johna Wicka, który przechadza się z psiakiem rasy pitbull. Jest to ten sam pies, który został uratowany przez tytułowego bohatera w pierwszej części. Patrząc na jego posturę, tym razem pies Wicka nie będzie takim łatwym celem dla oprychów.

W drugiej części Keanu Reeves ponownie wcieli się w legendarnego płatnego zabójcę Johna Wicka, który zostaje zmuszony do wycofania się z emerytury przez byłego wspólnika, spiskującego w celu przejęcia kontroli nad ukrywaną w cieniu, międzynarodową gildią zabójców. Związany przysięgą krwi, John udaje się do Rzymu, gdzie będzie musiał stawić czoła najgroźniejszym zabójcom na świecie.

Oprócz gwiazdy, która wcieli się w Johna Wicka, w obsadzie są między innymi Bridget Moynahan, Ian McShane i Peter Stormare i Laurence Fishburne. Za kamerą ponownie stanął Chad Stahelski. Premiera filmu zaplanowana została na 10 lutego 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…