Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto wyreżyseruje film o Hot Wheels 1

W Hollywood od dawna mówi się o stworzeniu filmu inspirowanego zabawkami marki Hot Wheels. I wszystko wskazuje na to, że projekt wreszcie ruszy do przodu. Producenci znaleźli człowieka, który stanie za kamerą widowiska.

Jak donosi The Hollywood Reporter, reżyserem filmu został Justin Lin, filmowiec znany doskonale fanom serii "Szybcy i wściekli". Wydaje się, więc, że producenci Hot Wheels dokonali świetnego wyboru. Projekt zostanie zrealizowany przez Legendary Pictures, a głównym producentem filmu będzie Alex Garcia. Teraz przyszedł czas na poszukiwanie ludzi, którzy zajmą się napisaniem scenariusza.

Pierwsze wzmianki o realizacji filmu Hot Wheels sięgają 2003 roku. Z reżyserią produkcji łączeni byli McG oraz Simon Crane. W tym czasie film przechodził z wytwórni do wytwórni. Realizować go miały Columbia, Warner Bros. Pictures i wreszcie Legendary. Czy tym razem uda się stworzyć film inspirowany głośną serią zabawek?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2016-09-29

Jakoś moda na te zabawki mnie ominęła, więc i na film raczej nie będę czekał.

Jakub Kucharski 2016-09-29

Szybcy i Wściekli dla dzieci. Pewnie przez sentyment nawet obejrzę, pytanie czy zobaczymy licencjonowane wozy, czy tylko te ze studiów projektowych HW…

Proszę czekać…