Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Panna Moon – nowość na antenie Boomeranga 0

Panna Moon to niezwykła niania, która posiada magiczne moce. Gdy trafia do rodziny McGuffle, dzieci są zachwycone. Jednak szybko okazuje się, że magia oznacza również kłopoty. Premiera nowego serialu "Panna Moon" w sobotę 8 października na antenie Boomeranga.

fot. materiały prasowe

Państwo McGuffle mają trójkę dzieci. Do opieki nad nimi zatrudniają uroczą Pannę Moon. Zielonooka żywiołowa niania o ognistym kolorze włosów nie jest jednak zwykłą opiekunką. Wszystko dlatego, że posiada magiczne moce. Początkowo rodzeństwo McGuffle jest zachwycone tym faktem. Szybko jednak okazuje się, że w skutek czarów sytuacja bardzo często wymyka się spod kontroli. Życie domowników już nigdy nie będzie takie samo.

Zabawa w chowanego z nową opiekunką to prawdziwa radość, zwłaszcza, gdy przy pomocy jej czarów można się zmniejszyć i ukryć w każdym kącie. Smoki uciekną z książkowych stron, a deskorolki zaczną same latać. Rodzeństwo będzie robić wszystko, by nikt nie dowiedział się o magicznych sztuczkach i nadprzyrodzonych zjawiskach pojawiających się nagle w domu. Maluchy co chwile będą musiały obmyślać nowy plan, jak ukryć w tajemnicy zdolności uroczej niani.

*Pierwsze spotkanie z Panną Moon w sobotę 8 października na antenie Boomeranga. Emisja nowej kreskówki w każdą sobotę i niedzielę o godz. 9.05. *

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…