"May the Force Be With You"

Tobin Bell zaśpiewa i zatańczy w Repo! The Genetic Opera! 0

Dziennikarze MTV złapali reżysera Darrena Lynna Bousmana i aktora Tobina Bella z Piły IV. Bousman powiedział, że obsadził Tobina w swoim nowym filmie Repo! The Genetic Opera!.

Repo to mój następny film i będzie to 'rock opera' – powiedział Bousman. Będzie to poważniejsze niż 'The Rocky Horror Picture Show', a także bardziej brutalne niż 'Piła II'. W rzeczywistości 'Repo' sprawi, że wszystkie 'Piły' będą wyglądały przy tym jak filmy z wytwórni Disney'a.

Tobin Bell w Pile II 2005Tobin Bell w Pile II 2005

Rozmawiałem z Tobinem na temat Repo i puściłem mu muzykę, spodobało mu się – dodał Bousman.

Tak, mogę zaśpiewać – powiedział budzący grozę Bell, mówiąc, że z niecierpliwością czeka na ten film. Jestem gitarzystą i piosenkarzem …słuchałem trochę tej muzyki i jest wspaniała. Myślę, że ten film będzie nadzwyczajny.

Darren Lynn Bousman od dłuższego czasu planował zrealizowanie tego filmu. Początkowo zrezygnował on z reżyserii Piły IV, gdyż chciał skupić się na przygotowaniach do realizacji Repo. Jednakże jak tłumaczył reżyser, gdy otrzymał scenariusz nie mógł powiedzieć nie. Bousman w jednym z ostatnich wywiadów obiecał, że już więcej Piły nie wyreżyseruje. Wiadomo, że powstanie Piła V i zagra w niej Tobin Bell, ma już on podpisany kontrakt. Producenci mają nadzieję, że Bousman jednak to wyreżyseruje.

Premiera Repo planowana jest na rok 2009. Skład ekipy, która stworzy Repo będzie podobna do Piły III i IV, aktorzy i studio (Lionsgate) także.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…