Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przeciwnik superbohaterów z Arrowverse ujawniony! 1

DC Entertainment i The CW poinformowały o wielkim crossoverze, do którego dojdzie już niebawem. Na małym ekranie spotkają się bohaterowie czterech niezwykle popularnych seriali komiksowych: Supergirl, The Flash, Arrow, oraz DC's Legends of Tomorrow. Teraz poznaliśmy przeciwnika, z którym przyjdzie im się zmierzyć.

Jak się okazuje superbohaterowie zmierzą się z tak zwaną rasą The Dominators. Potwierdził to Marc Guggenheim, producent wykonawczy serialu DC's Legends of Tomorrow.

W tym roku dojdzie do wielkiego crossoevera w Arrowverse. Inspirację wzięliśmy z późnych lat osiemdziesiątych, kiedy to pojawił się komiks "Invasion!", w którym kosmiczna rasa zwana Dominators stała się udręką dla Legionu Superbohaterów. Używamy nowatorskiej protetyki oraz efektów specjalnych do uzyskania wysokiej filmowej jakości wykonania, aby nasza inwazja była wierna wyglądem tej przedstawionej przez Todda McFarlane’a.

powiedział Guggenheim

The Dominators to złowroga i wysoce rozwinięta pod względem technologicznym rasa kosmitów, która zdecydowała się dokonać inwazji na Ziemię, ponieważ obawiała się, iż ludzka tendencja do generowania istot posiadających supermoce może im w przyszłości zagrozić. Odcinek crossoverowy zostanie wyemitowany w grudniu. Jego początkiem będzie setny odcinek serialu Arrow. Jest na co czekać!

Źrodło: SuperHeroHype

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…