Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Karl Urban kończy pracę na planie Thor: Ragnarok 0

Aktualnie trwają prace na planie trzeciego solowego filmu o przygodach Thora. Niektórzy członkowie obsady aktorskiej skończyli już jednak pracę przy filmie. Jedną z takich osób jest Karl Urban, który nie omieszkał poinformować o tym swoich fanów za pośrednictwem Twittera.

Aktor wrzucił na swoje konto zdjęcie reżysera filmu, Taiki Waititiego. Oczywiście Urban podziękował jemu, całej obsadzie oraz ekipie pracującej na planie. Nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie związani z Marvelem to jedna wielka rodzina kolegów i przyjaciół.

Thor: Ragnarok zapowiada się jako zdecydowanie największy z dotychczasowych filmów o przygodach nordyckiego boga. Karl Urban, znany przede wszystkim z roli Dredda oraz franczyzy Star Trek, w filmowym uniwersum Marvela wciela się w postać Skurge’a, asgardzkiego wojownika znanego także jako Executioner. Jest on hybrydą – pół Skornheimian, pół lodowy gigant. Posiada zdecydowanie większą siłę oraz wytrzymałość aniżeli typowy mieszkaniec Asgardu. W walce używa wielkiego topora, dzięki któremu może manipulować lodem i ogniem oraz tworzyć wyrwy wymiarowe.

W obsadzie filmu są także Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Anthony Hopkins oraz Tessa Thompson. Premiera zaplanowana została na 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…