Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

J.J. Abrams szykuje ekranizację gry Portal 2

Niczym bumerang powraca temat ekranizacji gry "Portal". Chęć zrealizowania tego projektu po raz kolejny wyraził J.J. Abrams. Potwierdził to w wywiadzie, którego udzielił serwisowi IGN.

Co ciekawe "Portal" to nie jedyna gra firmy Valve, która może niebawem doczekać się ekranizacji. W planach jest także stworzenie filmu na podstawie kultowej produkcji "Half-Life". W Hollywood od dawna mówi się o nakręceniu filmu na podstawie tego tytułu. Teraz dzięki Abramsowi może wreszcie do tego dojść.

W przyszłym tygodniu mamy spotkanie z firmą Valve i jesteśmy w tej sprawie bardzo aktywni. Mam nadzieję, ze już niedługo dojdzie do ogłoszenia zapowiedzi powstania filmu Portal.

powiedział J.J. Abrams

Podobno reżyser widowiska Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy prowadzi już rozmowy ze scenarzystami na temat filmu. Oczywiście na ten moment nie chciał zdradzić szczegółów projektu i unikał odpowiedzi na dokładniejsze pytania. Ważne, że jednak coś w tej kwestii się ruszyło i Hollywood ponownie zainteresowało się w znacznym stopniu zekranizowaniem hitowych gier studia Valve. Prace nad ich realizacją trwają od 2013 roku.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

tjindy 2016-10-03

Wolałbym jednak aby nakręcili Half Life 3. Oh, wait….

KubiQ 2016-09-30

Film na podstawie Portala mógłby być naprawdę ciekawy, ale zamiast o Chell, musiałby opowiadać o Ratmanie. To by było coś naprawdę super, i na pewno byłoby znacznie bardziej interesujące, niż obserwowanie Chell biegającej i rozwiązującej zagadki…

Proszę czekać…