Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Noc oczyszczenia będzie miała miejsce także w telewizji 1

Noc oczyszczenia: Czas wyboru nie będzie końcem! W niedawnym wywiadzie James DeMonaco, reżyser wszystkich części kasowej trylogii zdradził, iż przyjął propozycję stworzenia serialu opartego o jego filmy.

fot. materiały prasowe

Serial ma być antologią składającą się z sześciu lub siedmiu historii, które są ze sobą powiązane. W produkcji nie zabraknie także retrospekcji. DeMonaco chciałby, aby cała opowieść zamknęła się w dziesięciu odcinkach. Na razie nie wiadomo jaka telewizja weźmie się za realizację tego projektu.

Reżyser twierdzi, że dzięki przeniesieniu Nocy oczyszczenia do telewizji, łatwiej będzie mu zaprezentować wszystkie niuanse oraz złożoność historii. Retrospekcje mają być ważnym elementem serialu, ponieważ będą miały pokazać w jaki sposób postacie znalazły się w danej sytuacji. Obecnie trwają ostatnie rozmowy na temat kontraktu oraz oczywiście pieniędzy.

Wydaje się jednak, że pomysł przeniesienia Nocy oczyszczenia do telewizji jest całkiem dobry. Kinowa trylogia budziła wiele kontrowersji, ale i wielkie zainteresowanie. Wszystkie trzy części kosztowały około 22 mln dolarów. Na całym świecie zarobiły bagatela 315 mln.

Źrodło: ComicBook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…