FOTO: Pierwsze zdjęcia z planu Saw: Legacy

Dziedzictwo Jigsawa rozrasta na się na pierwszych zdjęciach z Saw: Legacy. Seria zapoczątkowana przez Jamesa Wana i Leigha Whannella za rok wzbogaci się o kolejną część, a fani dostają właśnie pierwsze poszlaki dotyczące jej fabuły.

Zdjęcia opublikowane na Twitterze ukazują cmentarz i grób Johna Kramera (Pana Układanki), który zostaje rozkopany. Nie wiadomo, czy odpowiedzialni za to są psychopatyczni wyznawcy ideologi Jigsawa, czy raczej jest to ekshumacja w celach śledczych.

Saw: Legacy została napisana przez Josha Stolberga i Pete'a Goldfingera, wcześniej odpowiedzialnych m.in. za Piranię 3D oraz Piranię 3DD. Na krześle reżysera zasiądą bracia Spierig. Obsada filmu pozostaje nieznana.

Portal IMDb podaje, że potencjalna data premiery ustalona została na 27 października 2017 roku, choć żaden z twórców nie potwierdził tej wiadomości.

Poniżej znajdują się pierwsze zdjęcia z filmu:

Źrodło: bloody-disgusting.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.