Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

FOTO: Pierwsze zdjęcia z planu Saw: Legacy 0

Dziedzictwo Jigsawa rozrasta na się na pierwszych zdjęciach z Saw: Legacy. Seria zapoczątkowana przez Jamesa Wana i Leigha Whannella za rok wzbogaci się o kolejną część, a fani dostają właśnie pierwsze poszlaki dotyczące jej fabuły.

Zdjęcia opublikowane na Twitterze ukazują cmentarz i grób Johna Kramera (Pana Układanki), który zostaje rozkopany. Nie wiadomo, czy odpowiedzialni za to są psychopatyczni wyznawcy ideologi Jigsawa, czy raczej jest to ekshumacja w celach śledczych.

Saw: Legacy została napisana przez Josha Stolberga i Pete'a Goldfingera, wcześniej odpowiedzialnych m.in. za Piranię 3D oraz Piranię 3DD. Na krześle reżysera zasiądą bracia Spierig. Obsada filmu pozostaje nieznana.

Portal IMDb podaje, że potencjalna data premiery ustalona została na 27 października 2017 roku, choć żaden z twórców nie potwierdził tej wiadomości.

Poniżej znajdują się pierwsze zdjęcia z filmu:

Źrodło: bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…