Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

O czym będzie widowisko War for the Planet of the Apes? 0

W sieci pojawił się opis fabuły trzeciej części nowej Planety małp, który tym razem będzie nosił tytuł War for the Planet of the Apes. Ta długo wyczekiwana kontynuacja Ewolucji do kin trafi w przyszłym roku.

Do tej pory niewiele wiedzieliśmy na temat następnej części. W zasadzie poza nowinkami związanymi z obsadą aktorską, wszystkie wieści związane z tym o czym będzie ten film, trzymane były w tajemnicy. Aż do teraz. Wszystko z racji rozpoczynającego się niebawem Comic-Conu w Nowym Jorku.

War for the Planet of the Apes to trzecia część znakomicie przyjętej przez fanów franczyzy. Cezar i jego małpy są uwikłane w śmiertelny konflikt z armią ludzi, która jest dowodzona przez bezwzględnego Pułkownika. Kiedy małpy zaczynają niewyobrażalnie cierpieć, Cezar boryka się ze swoją mroczną naturą i wyrusza w mistyczną podróż, aby pomścić swoich pobratymców. Na końcu tej podróży Cezar i Pułkownik staną oko w oko na polu epickiej bitwy, która rozstrzygnie losy obu gatunków oraz planety.

W rolach głównych zobaczymy Andy'ego Serkisa oraz Woody'ego Harrelsona. Premiera filmu zapowiedziana została na 14 lipca 2017 roku!

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…