Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Asa Butterfield liczy na rolę w DC Extended Universe 0

19 letni aktor z Wielkiej Brytanii, Asa Butterfield był jednym z przeciwników Toma Hollanda w walce o rolę Petera Parkera w filmowym uniwersum Marvela. Ostatecznie aktor znany z produkcji Hugo i jego wynalazek przegrał tę rywalizację. Teraz wyraził chęć dołączenia do DC Extended Universe.

fot. materiały prasowe

Asa Butterfield wyjawił, że pomimo chęci zagrania Spider-Mana, to własnie DC jest bliższe jego sercu. Wszystko za sprawą komiksów, kreskówek oraz większego realizmu w filmach. Dodał także, że jest wielkim fanem Batmana oraz Supermana i już nie może się doczekać Justice League. Czyżby aktor romansował z filmowym uniwersum DC? Jeśli tak, to jak myślicie w kogo mógłby się wcielić? Oczywiście propozycja numer jeden to Robin. A co na to sam Asa?

Nie chcę zapeszać. Mogę być odrobinę za wysoki do roli Robina, ponieważ jestem podobnego wzrostu co Ben Affleck, ale może być to postać, która jest nieco wyższa, bardziej elegancka i przebiegła. Jestem wielkim fanem i czekam z niecierpliwością na Justice League.

powiedział tajemniczy Butterfield

Oczywiście słowa aktora od razu wzbudziły zainteresowanie fanów. Jeśli nie Robin, to może jakiś czarny charakter? Pierwsza propozycja jaka się nasuwa to Riddler! A Wy co o tym sądzicie?

Źrodło: flickeringmyth

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…