Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Ben Affleck opowiada o najnowszych strojach Batmana 0

Ben Affleck ujawnił niedawno, że taktyczny Batsuit, który wykorzysta w nadchodzącej kontynuacji Świtu sprawiedliwości nie jest jedyną zbroją Mrocznego Rycerza. Zdradził również szczegóły swoich najnowszych kostiumów oraz ich zastosowanie.

Udzielając wywiadu Mario Lopezowi o swoim najnowszym filmie, Księgowym, Ben Affleck opowiedział również o strojach Batmana w Justice League. Stwierdził, że kostiumy mają związek z charakterem misji, w której Mroczny Rycerz bierze udział.

W Justice League pojawią się dwa stroje. Jeden z nich widzieliście już wcześniej, a drugi dostosowany został do pewnej misji, której celu niestety nie mogę ujawnić. To była szansa, aby dodać do kostiumu kilka usprawnień technicznych – myślę, że twórcy zrobili kawał dobrej roboty.

Zack Snyder zdecydował się opublikować niedawno zdjęcie Batmana w stroju taktycznym, stojącego koło opancerzonego Batmobila. Wielu fanów stwierdziło, że kostium przypomina ten od innego superbohatera, Nocnego Puchacza z Watchmenów.

Nie jest tajemnicą, że Batman v Superman: Świt sprawiedliwości nie był produkcją ciepło przyjętą przez fanów czy krytyków, jednak wielu odbiorców podkreślało, iż postać Mrocznego Rycerza była najmocniejszym elementem filmu. Podobnie było zresztą z Legionem samobójców, gdzie Człowiek-nietoperz pojawił się jedynie w dwóch scenach, kradnąc cały ekran i serca miłośników. Czy Batman zostanie odebrany równie dobrze w Justice League? O tym przekonamy się dopiero 17 listopada 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…