Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

The Happos Family – nowy serial Boomeranga 0

Na kanale Boomerang pojawi się rodzina sympatycznych, niebieskich zwierzaków. Do grona uwielbianych przez dzieci postaci takich jak królik Bugs, Scooby Doo, Tom i Jerry czy Królikula dołączą bohaterowie nowego serialu – The Happos Family. Premierowe odcinki zupełnie nowej animacji ruszają już 10 października.

fot. materiały prasowe

W europejskim parku safari żyje rodzina hipopotamów. Za dnia taplają się w błocie, leniuchują przy bajorku i śpią w cieniu drzew, podczas gdy przejeżdżający przez park goście robią im zdjęcia. Jednak, gdy tylko brama zamyka się za ostatnim opuszczającym safari samochodem, hipopotamy budzą się z letargu, wyskakują z błota i przebierają się w wystrzałowe stroje. Co wieczór rozkręcają się szalone i zwariowane hipopotamowe przygody.

Każdy z dwudziestu odcinków serialu skupia się na jednym z gromady różnorodnych i barwnych hipopotamów. Wśród nich jest przebrany w strój kosmonauty wielbiciel kosmicznych podróży, śmiały kaskader wyposażony w specjalny kostium i ochronny kask, zawsze gotowy na imprezę fan tanecznych rytmów, a nawet wielbiciel baletu i Bollywood. Każdy dwuminutowy epizod gwarantuje mnóstwo dobrego humoru i całą masę sytuacyjnych żartów.

Premiera The Happos Family w poniedziałek 10 października o 17:45. Emisja od poniedziałku do piątku o 17:45, tylko na antenie kanału Boomerang.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…