Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Nowy miecz Czerwonego Wojownika 0

Fani spodziewają się, że w ciągu kolejnych kilku dni zaprezentowany zostanie pierwszy zwiastun widowiska Power Rangers. Wszystko przez Comic-Con, który będzie odbywał się w Nowym Jorku. W oczekiwaniu na zapowiedź mamy dla Was nowe zdjęcie, które prezentuje miecz Czerwonego Wojownika. Znajdziecie je poniżej.

fot. materiały prasowe

Różni się on zdecydowanie od miecza, do którego przyzwyczailiśmy się w serialu. Ma zdecydowanie nowocześniejszy wygląd i jest dużo bardziej efekciarski. Zresztą oceńcie sami:

Powoli do sklepów będą wchodziły też nowe zabawki z bohaterami Power Rangers. W sieci pojawiły się też zdjęcia figurki Czerwonego Wojownika. Możliwe, że już niebawem powróci szał na zabawki z postaciami znanymi z kultowego serialu dla młodzieży.

Piątka licealistów musi stać się kimś więcej. To właśnie ta grupka outsiderów dowiaduje się o zagrożeniu ze strony obcej cywilizacji, która chce zniszczyć ich miasteczko Angel Grove, a także resztę świata. Kierowani przez przeznaczenie, szybko odkrywają, że są jedynymi którzy mogą uratować planetę. Jednak, aby tego dokonać muszą się zjednoczyć i zostawić swoje dotychczasowe problemy, aby mogła powstać drużyna Power Rangers.

W tytułową drużynę wcielą się jeszcze: Ludi Lin, Becky G, Naomi Scott, RJ Cyler i Dacre Montgomery. Power Rangers w reżyserii Deana Israelite’a trafi do kin 24 marca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…