Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Punisher na planie swojego solowego serialu 0

W Nowym Jorku rozpoczęły się pracę nad solowym serialem opowiadającym o Punisherze. Postać tę mogliśmy lepiej poznać w czasie drugiego sezonu Daredevila. Do sieci trafiły natomiast zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć odtwórcę głównej roli, Jona Bernthala.

fot. materiały prasowe

Dla mnie złożoność i nieprzewidywalność Franka Castle’a sprawia, że jest to niesamowicie interesująca postać. Nie mógłbym być bardziej podnieconym z możliwości zanurzenia się do tego świata. Po tym jak zobaczyłem występ Jona Bernthala w serialowym Daredevilu, nie mogę być bardziej podekscytowany ze sposobności pracowania z nim nad rozwijaniem i tworzeniem własnej historii tego antybohatera.

powiedział Steve Lightfoot

Steve Lightfoot to nie tylko producent wykonawczy serialu, ale także jego showrunner. Solowa produkcja o Punisherze wejdzie do uniwersum tworzonego przez Marvela oraz Netflix. Oprócz kultowego mściciela oraz Daredevila są w nim także Jessica Jones, Luke Cage (premiera serialu z nim w roli głównej miała miejsce 30 września) oraz Iron Fist (premiera w przyszłym roku, podobnie jak Punishera).

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…