Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chloe Grace Moretz w kolejnym remake'u kultowego horroru 0

Wygląda na to, że Chloe Grace Moretz upodobała sobie występy w remake’ach kultowych horrorów. W 2008 roku młoda aktorka wystąpiła w amerykańskiej odsłonie Oko, następnie zagrała w remake’u znakomitego szwedzkiego Pozwól mi wejść, a przed trzema laty mogliśmy ją widzieć w nowej wersji kultowej Carrie. Teraz przyszła pora na Odgłosy Dario Argento!

Oprócz Moretz w obsadzie są już także Dakota Johnson i Tilda Swinton. W roli głównej wystąpi gwiazda Pięćdziesięciu twarzy Greya, która wcieli się w postać Jessiki Harper. Autorem scenariusza jest David Kajganich, który bazował na skrypcie filmu z lat siedemdziesiątych. Producentem filmu jest Luca Guadagnino, który wypowiedział się na temat tej produkcji:

Film Dario Argento był dla mnie bardzo ważny w okresie dojrzewania, ponieważ zobaczyłem go mając 14 lat. Myślę, że zmienił mnie na zawsze. W tamtym czasie miałem obsesję na punkcie Argento. Moja wersja tej historii będzie osadzona w roku 1977 w Berlinie. Będzie o matce i sile macierzyństwa. Będzie to także film o szukaniu wewnętrznego głosu, a jego tytuł jest bardzo sugestywny.

powiedział producent

Oryginalne Odgłosy opowiadają historię amerykańskiej baletnicy, która przybywa do europejskiej szkoły baletu (znajduje się ona w Wiedniu). Z czasem zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a jej koleżanki giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Młoda dziewczyna postanawia wyjaśnić tę zagadkową sprawę.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…