Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przeciwnik Luke'a Cage'a w filmie Alita: Battle Angel 0

Mahershala Ali, którego fani seriali Marvela i Netfliksa znają z roli Cottonmoutha w produkcji Luke Cage, dołączył własnie do obsady widowiska sci-fi, Alita: Battle Angel. Aktor ma wcielić się w jednego ze złoczyńców.

Ali wcieli się w postać Vectora, który kieruje grą w stylu walk gladiatorów nazywaną Motorball. Główna bohaterka filmu, czyli tytułowa Alita będzie musiała w nią zagrać. W tę postać wcieli się Rosa Salazar. Oprócz wymienionej dwójki w obsadzie są także laureat dwóch Oscarów Christoph Waltz (Doktor Dyson), Keann Johnson (ukochany Ality o imieniu Hugo), nominowany do Oscara Jackie Earle Haley (na razie jego rola trzymana jest w tajemnicy) oraz Ed Skrein (złowrogi cyborg o imieniu Zapan).

Główną bohaterką tej opowieści jest cyborg o imieniu Alita. Zostaje ona przywrócona do życia przez naukowca Daisuke Ido, który chce aby rozprawiła się ona z przestępcami. Wkrótce Alita wyrusza na swoją pierwszą misję.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jesienią, a premiera planowana jest na 2018 rok. Pierwotnie na stanowisku reżysera miał zasiąść James Cameron. Niestety napięty terminarz związany z tworzeniem kolejnych części Avatara sprawił, że filmowiec nie może wyreżyserować tej superprodukcji. Jego miejsce zajął Robert Rodriguez.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…