Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Iron Fist - znamy datę premiery serialu Netfliksa! 4

Wreszcie poznaliśmy datę premiery kolejnego serialu stworzonego przez platformę Netflix oraz Marvel. Marvel's Iron Fist – bo o nim mowa – będzie miał premierę w przyszłym roku.

Na Facebooku pojawiło się krótkie wideo promujące serial. Została w nim także zaprezentowana dokładna data pojawienia się Iron Fista na amerykańskiej platformie. Premiera serialu w piątek 17 marca 2017 roku! My już zacieramy ręce i zaznaczamy sobie ten dzień w naszym serialowym kalendarzyku.

Marvel's Iron Fist opowie historię Daniela Randa. Jest on mistrzem wschodnich sztuk walki, który swoje niesamowite zdolności wykorzystuje do zwalczania wszechobecnej przestępczości w Nowym Jorku.

W roli tytułowej zobaczymy Finna Jonesa. Oprócz niego w serialu pojawią się także Jessica Henwick (zagra Colleen Wing, sojuszniczkę Daniela, która prowadzi swoje dojo sztuk walki), David Wenham (wcieli się w bezwzględnego korporacyjnego lidera Harolda Meachuma, który znał rodziców głównego bohatera), Jessica Stroup i Tom Pelphrey (zagrają oni Joy i Warda Meachumów, dzieci Harolda, które znają Daniela z dzieciństwa). W produkcji zobaczymy również znaną z Jessiki Jones, wpływową panią adwokat Jeri Hogarth, w którą wcieli się Carrie-Anne Moss.

Serial będzie składał się z 13 odcinków i wejdzie w skład uniwersum tworzonego przez Netfliksa oraz Marvel. W jego skład wchodzą już Daredevil, Jessica Jones oraz Luke Cage. Wszyscy ci bohaterowie wystąpią we wspólnym miniserialu zatytułowanym The Defenders.

Źrodło: Facebook: MCU

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-10-04

Liczyłem, że dadzą go trochę wcześniej, skoro chcą w przyszłym roku wpuścić jeszcze The Defenders i Punishera.

Gracjan Mikitin Bluejohn_26 2016-10-04

@Bluejohn_26 Defenders pewnie w premiera w lato, a Punisher na jesień (październik-listopad).

Bluejohn_26 Movieman 2016-10-04

@Movieman W obecnej sytuacji, wydaje mi się, że Defenders dadzą prawdopodobnie w sierpniu, a Punishera dopiero na początku grudnia.

Proszę czekać…