Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Malowany człowiek doczeka się ekranizacji 0

Spike Seldin i Hans Futterman nabyli prawa do ekranizacji powieści "Malowany człowiek", której autorem jest Peter V. Brett. Książka jest pierwszą częścią tak zwanego "Cyklu demonicznego", którego akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie.

Akcja tego cyklu osadzona jest w mrocznym uniwersum, gdzie świat opętany jest przez demony mordujące każdego, kto po zmroku znajdzie się poza bezpiecznym kręgiem runicznym. Trójka głównych bohaterów powieści "Malowany człowiek": Arlen, Leesha i Rojer postanawia jednak rzucić wyzwanie złowrogim stworom i pokonać je.

Ta książka to także coś więcej. W trakcie tej przygody śledzimy dorastanie i przemianę głównych bohaterów, którzy muszą mierzyć się z przeciwnościami losu i problemami, które stają im na drodze.

Peter stworzył niezwykle świeżą wizję przyszłości ludzkości. Został bardzo szybko uznany za wielki talent w gatunku sci-fi oraz fantasy.

powiedział Hans Futterman

Teraz musimy czekać na dalsze informacje dotyczące tego projektu. Sama historia aż prosi się o to, aby przedstawić ją w filmie, który dostanie kategorię wiekową R. Ale czy tak się stanie? Tego zapewne dowiemy się wkrótce.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…