Hugh Laurie w zwiastunie miniserialu Chance

Mamy dla Was pierwszy pełny zwiastun miniserialu Chance, który został stworzony dla platformy Hulu. Główną rolę w tej produkcji gra znany z seriali Doktor House oraz Nocny recepcjonista, Hugh Laurie. Zapowiedź możecie znaleźć poniżej. Warto się z nią zapoznać, ponieważ zapowiada się naprawdę solidna produkcja.

Chance to historia sądowego neuropsychiatry z San Francisco, który niechętnie wkracza do świata pełnego niebezpieczeństw i przemocy. Na własnej skórze poznaje czym jest choroba psychiczna, policyjna korupcja oraz błędną identyfikacja.

Jak widać populary aktor ponownie wcieli się w postać lekarza. Tym razem jednak świat, w którym przyjdzie mu żyć wydaje się być zdecydowanie bardziej niebezpieczny i nieprzewidywalny. Seria będzie składała się z 10 odcinków.

Oprócz Hugh Laurie'ego w obsadzie miniserialu są między innymi znana z produkcji Zakazane imperium, Gretchen Mol, gwiazda Skazanego na śmierć, Paul Adelstein, LisaGay Hamilton, Ethan Suplee i Stefana LaVie Owen. Reżyserem Chance jest twórca oscarowego filmu Pokój, Lenny Abrahamson. Premiera zaplanowana została na 19 października.

Co sądzicie o tej zapowiedzi? Myślicie, że Laurie znowu da popis znakomitego aktorstwa, które zachwyci fanów jego talentu?

Źrodło: Hulu


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)