Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Nowa postać z komiksowego uniwersum Marvela pojawi się w Ragnaroku 0

Odkąd rozpoczęły się zdjęcia do Thora: Ragnaroka, reżyser Taika Waititi na bieżąco dodawał kolejne zdjęcia z planu oraz informował o kolejnych decyzjach. Dziś zawiadomił, że jedną z postaci w filmie będzie Korg. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób zostanie wprowadzony do historii, ale biorąc pogłoski o fabule Ragnaroka ma to sens.

Wielu miłośników uznało, że Korg pojawił się w kinowym uniwersum Marvela już w Thorze: Mrocznym Świecie. Wedle teorii fanów była to postać, którą Thor zniszczył uderzeniem młota Mjolnira na początku filmu. Jak widać, mylili się.

Thor: Ragnarok będzie połączeniem dwóch znanych komiksów: Planet Hulk i Ragnaroka. To właśnie w tym pierwszym Korg zostaje sojusznikiem Hulka, a jego debiutancki występ pojawił się w The Incredible Hulk #93.

Reżyser, Taika Waititi, opublikował na Instagramie zdjęcie ukazujące klawisz z napisem Korg. Możliwe zatem, że kolejne newsy związane z Ragnarokiem poinformują, kto wcieli się w postać kamiennego olbrzyma.

W komiksowym uniwersum Marvela Korg jest członkiem Kronans, których ciała zbudowane są z materiałów opartych na bazie krzemu, co daje im nadludzką siłę, wytrzymałość oraz długą żywotność. W komiksach Planet Hulk Korg zostaje zniewolony przez Czerwonego Króla i zmuszony do walki na arenie gladiatorów. Władca zmusza go też do zabicia jego brata, Margusa.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…