Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Znamy szczegóły fabuły Thor: Ragnarok 0

Jeszcze rok dzieli nas do premiery najnowszych przygód nordyckiego boga piorunów, jednak już dziś ujawnione zostały ważne elementy fabuły, związane z ekranizacją komiksów Planet Hulk oraz Ragnaroka.

Podczas pobytu na Ragnaroku Thor i Hulk będą musieli stanąć przeciwko sobie na arenie, którą prowadzi Grandmaster. Posiada on w swoich szeregach egzekutora o imieniu Skurge (Karl Urban) odgrywającego istotną rolę w fabule filmu. Thor w trakcie walk trafi na piękną Walkirię (Tessa Thompson) z konkurencyjnego zespołu. We dwójkę spróbują uciec z planety. Pomoże im w tym Skurge.

informuje raport ze Schmoes Know.

Brzmi to, jakby Ragnarok w Thorze 3 był nazwą planety. W oryginalnych komiksach był to cyborg przypominający nordyckiego boga piorunów, którego stworzył Tony Stark po zaginięciu Thora. Działo się to podczas serii Civil War. Warto zauważyć również, że w Planet Hulk tytułowa planeta nazywała się Sakaar. Twórcy wprowadzają zatem dość istotne zmiany we wspólnej adaptacji dwóch komiksów.

Ciekawy jest również fakt, że Skurge ostatecznie przejdzie na dobrą stronę. Jak do tego dojdzie? Możliwe, że Thor i Walkiria przekonają go, iż Hela (Cate Blanchett) jest o wiele większym zagrożeniem dla planety niż nordycki bóg, zielony olbrzym i wojowniczka. Póki co jej postać jest najbardziej tajemniczym elementem nadchodzącego widowiska.

Całą historię o superbohaterach walczących na gladiatorskiej arenie fani poznają 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Łukasz Oleksiak 2016-10-05

Thor to jeden z najsłabszych filmów ze stajni Marvel’a. Jaki by nie był ten scenariusz to i tak będzie beznadziejny bo postać Thor’a jest nieciekawa. Takie moje zdanie .

Proszę czekać…