Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

American Horror Story z siódmym sezonem 0

Stacja FX nie zwalnia tempa i zamawia kolejny sezon serialu grozy, American Horror Story. Za siódmą serię popularnej produkcji odpowiadać będą oczywiście Ryan Murphy i Brad Falchuk.

American Horror Story z siódmą serią powróci na antenę FX w przyszłym roku. Obecnie trwa emisja szóstego sezonu, który zbiera jak na razie bardzo pozytywne opinie. Podobnie jak poprzednie odsłony, kolejna również będzie zamkniętą historią. Oczywiście na razie nie ma absolutnie żadnych informacji jaki główny motyw obiorą twórcy. Wcześniej mieliśmy do czynienia między innymi z zakładem psychiatrycznym, nawiedzonym domem oraz upiornym wesołym miasteczkiem.

Ryan, Brad oraz grupa ich niesamowitych scenarzystów wykonali wielką robotę, aby utrzymać American Horror Story tak szokującym, pomysłowym i intensywnym. To dla nas zaszczyt, że stworzymy z nimi siódmy sezon.

powiedział John Landsgraf, szef stacji FX

Serial odnosi wielkie sukcesy. Nie tylko komercyjne, ale także artystyczne. Do tej pory American Horror Story 15 nagród Emmy. Nowa seria nosi tytuł "American Horror Story: Roanok".

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Corn1408 2016-10-05

O proszę… A miało się skończyć na 6stym sezonie…

Proszę czekać…