Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Emocjonalna kobieta w agresywnym męskim świecie - plakat Prostej historii o morderstwie 0

Kinga Preis, jako emocjonalna kobieta uwikłana w świecie męskiej agresji. Andrzej Chyra w roli despotycznego ojca i męża oraz policjanta zamieszanego w nielegalne interesy. Wreszcie Filip Pławiak, jako syn, który za wszelką cenę chce odnaleźć prawdę. Wydobywamy na światło dzienne oficjalny plakat filmu Prosta historia o morderstwie w reżyserii Arkadiusza Jakubika. W kinach od 21 października.

fot. materiały prasowe

Staram się traktować widza jak inteligentnego partnera, który lubi zabawę w filmową łamigłówkę, lubi być wodzony za nos, oszukiwany, zaskakiwany, czasem na chwilę zagubi się w historii, po to, żeby dostać kolejną informację, dzięki której wskoczy na odpowiedni tor.

powiedział reżyser filmu

Trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant (Pławiak), za wszelką cenę próbuje chronić matkę (Preis) i braci przed porywczym i despotycznym ojcem – również funkcjonariuszem (Chyra) – zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Żeby udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą był uwikłany jego ojciec.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…