Harry Potter wraca do kin! 0

W związku ze światową premierą filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Warner Bros. Pictures i IMAX ogłosili, że wszystkie osiem części Harry’ego ottera ponownie zagości na dużych ekranach. Cała saga magicznych przygód będzie wyświetlana w IMAXach przez tydzień począwszy od 13 października. Wydarzenie zostało zorganizowane w odpowiedzi na duże zainteresowanie opowieściami J.K.Rowling. Do tego Harry Potter i Kamień Filozoficzny oraz Komnata Tajemniczostaną zremasterowane do formatu IMAX.

Zbliżający się tygodniowy event to celebracja nadchodzącego nowego filmu z franczyzy. Fani wybierający IMAX w Stanach, jak i na świecie będą traktowani tak, jak jeszcze nigdy dotąd. A widzowie w Londynie i Los Angeles mogą się spodziewać obecności aktorów oraz Q&A.

Harry Potter będzie wyświetlany w 2D, a do tego zostaną pokazane dodatkowe materiały z Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

Franczyza z Harrym Potterem zarobiła 216 milionów dolarów w kinach IMAX i jest jedną z serii, które odniosły największy sukces.

Harry Potter jest jedną z najbardziej ukochanych serii i jest niesamowicie ważny w historii IMAX. Co więcej, w końcu mamy możliwość zaoferowania pierwszych dwóch filmów w IMAX i to dla nas naprawdę magiczny moment – powiedział Greg Foster, szef IMAX Entertainment.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…