http://vimeo.com/mironkundzicz

Pełna obsada nowego filmu Allena 0

Woody Allen podał pełną obsadę swojego nowego filmu, który będzie kręcony w Barcelonie.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w poniedziałek w Barcelonie, reżyser wypowiedział się na temat swojego nadchodzącego projektu w tym mieście.

Patricia Clarkson w filmie Good Night, and Good Luck 2005Patricia Clarkson w filmie Good Night, and Good Luck 2005

Mam nadzieję, że uda mi się przedstawić światu Barcelonę, tak, jak ją widzę. Tak samo, jak przedstawiłem światu Manhattan swoimi oczami. Chcę napisać list miłosny do Barcelony i od Barcelony do świata. – powiedział Allen (Tajemnica morderstwa na Manhattanie).

Potwierdził, że do aktorów pierwszoplanowych, czyli Scarlett Johansson (W doborowym towarzystwie), Javiera Bardema (Zanim zapadnie noc) i Pen?lope Cruz (Człowiek z deszczem w butach), dołączyli Patricia Clarkson (Sztuka wysublimowanej fotografii), Kevin Dunn (1492: Wyprawa do raju) i Chris Messina (Ordinary Sinner).

Nie jest znana fabuła, ani tytuł obrazu, ponieważ Allen trzyma takie informacje do samego końca.

W rolach drugoplanowych wystąpią Zak Orth (Cedry pod śniegiem), Pablo Schreibe i Carrie Preston (Żony ze Stepford) oraz Hiszpanie Abel Folk (The Dancer Upstairs), Lluis Homar (Bosque de sombras), Joel Joan (Salvador (Puig Antich), Julio Perillan (Moscow Zero) i Mireia Ros (Sincopat).

Zdjęcia ruszają 9 lipca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…