Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Legion samobójców z wersją reżyserską 2

Podobnie jak Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, tak i Legion samobójców będzie posiadał wersję reżyserską. Premiera jeszcze w tym roku na nośnikach Blu-ray. W sieci pojawił się nawet zwiastun. Znajdziecie go poniżej.

fot. materiały prasowe

Z wielu powodów Legion samobójców okazał się być zdecydowanie większym rozczarowaniem, aniżeli film Zacka Snydera. Warner Bros. Pictures chce jednak naprawić swoje błędy związane z tym widowiskiem i zaprezentować wersję rozszerzoną. Podobnie wyglądała sprawa z obrazem o pojedynku Mrocznego Rycerza i Człowieka ze stali. Druga wersja filmu poprawiła niektóre z błędów i fani spojrzeli na nią zdecydowanie bardziej przychylnie.

Teraz włodarze Warner Bros. Pictures liczą na powtórkę. Na Twitterze pojawił się nawet zwiastun wydania. W zasadzie nie ma w nim za wiele nowego, ale daje nadzieję na to, że w samym filmie pojawi się origin Harley Quinn. Premiera filmu na Blu-ray została zaplanowana na 13 grudnia.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2016-10-05

Z jednej strony bardzo dobrze, bo wierzę, że to extended cut może naprawić wiele problemów tak w przypadku "Batman V Superman". Z drugiej jednak preferowałbym te "lepsze" wersje zobaczyć w kinie a nie dopiero pół roku po premierze.

Gracjan Mikitin Redox 2016-10-06

@Redox no i tym samym WB strzela sobie w stopę. Nie dosyć, że ośmieszają takim zachowaniem Ayera, który jasno stwierdził, że jego wersją jest tą jedyną i "reżyserską" plus sami fani mogą mieć poważne wątpliwości. Po co płacić za bilet skoro za kilka miesięcy wyjdzie inna, prawdopodobnie lepsza wersja tego samego filmu. BEZ SENSU!

Proszę czekać…