Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Pierwszy plakat Wolverine 3 zdradza tytuł filmu... 2

Hugh Jackman, który wcielał się w postać Wolverina w rozmaitych adaptacjach X-Men, podzielił się ze swoimi fanami plakatem najnowszego filmu o przygodach rosomaka. I fani już mają sporo powodów do dyskusji i rozważań…

Jednym z elementów, które rzucają się w oczy jest nazwa filmu. Ostatni film o Wolverinie będzie bowiem nazywać się Logan. Na pewno jest to odwołanie do komiksu Old Man Logan, na którym film luźno bazuje.

Innym elementem, który przykuł uwagę fanów, jest dziecięca ręka widoczna na plakacie. Bardzo prawdopodobne, że należy ona do mutanta o kodzie X-23, który według doniesień, ma odgrywać bardzo ważną rolę w przyszłych filmach universum X-Men.

Sam plakat został też udostępniony w czystszej formie, którą możecie podziwiać poniżej. Jak się wam ów plakat podoba? I co najważniejsze, czy według was Logan podzieli los poprzednich solowych filmów o Wolverinie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2016-10-06

Bardzo dobry tytuł. Prosty, ale mający w sobie jakąś moc i budzący zainteresowanie. Plakat niby też nic szczególnego, ale ma w sobie klimacik. Czekam z niecierpliwością!

Asmodeusz 2016-10-09

po tragicznej drugiej odsłonie wolverina nic już nie może być gorzej, ale z tych skrawków informacji jakie przenikają wydaje się, że będzie mroczny i udany

Michał 2016-10-06

Bardzo dobry tytuł i świetny plakat.

Proszę czekać…