Już wkrótce trailer Wolverine 3 1

Minęło już kilka mięsięcy odkąd w New Mexico rozpoczęła się produkcja sequela Wolverine 3. James Mangold ujawnił na Twitterze, że fanie będą mogli zobaczyć coś w bardzo niedługim czasie. Teraz Hugh Jackman zdradził, że pierwsze trailer powinien się pojawić w przyszłym tygodniu. Napięcie wśród fanów rośnie.

20th Century Fox ustaliło już datę premiery filmu na 3 marca 2017 roku. To będzie ostatni występ Hugh Jackmana w tytułowej roli, którą grał od 2000 roku, kiedy zadebiutował w X-Menach. Aktor pojawił się na 95. Annual Hollywood’s Night Under the Stars, gdzie opowiedział kilka rzeczy o produkcji.

Skończyliśmy prace na planie. Dzisiaj widziałem Jamesa Mangold, który zajmuje się teraz montażem i powoli kończy. Jestem niezwykle podekscytowany. Wkrótce pojawią się pewne rzeczy, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. To wszystko, co mogę powiedzieć. Naprawdę próbuję – nie jestem w tym dobry, ponieważ należę do ludzi, którzy mówią wszystko wszystkim. Film będzie bardzo innych od poprzednich. Inny w wymowie, tonie i mam nadzieję, że zupełnie różny od tego, co robiliśmy do tej pory.

Nawet przed rozpoczęciem produkcji, krążyły plotki, że film będzie opowiadał historie życia Old Man Logana. Logan miał stracić swoje moce i spotkać kilku bohaterów Marvela podczas swojej podróży przez Amerykę. Tytuł filmu ma brzmieć Weapon X, co może oznaczać powiązania z X-Men: Apocalypse, gdzie niezidentyfikowana postać wzięła próbkę krwi należącą do Wolverine. Mówi się o tym, że ta krew może posłużyć do stworzenia klona mutanta X-23.

Więcej informacji zapewne pojawi się w przyszłym tygodniu, kiedy do sieci trafi pierwszy trailer filmu.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…