na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

I po premierze Harry'ego Pottera w Anglii 0

We wtorek w Londynie miała miejsce europejska premiera nowego Harry'ego Pottera.

Pogoda na Leicester Square nie sprzyjała fanom, którzy mimo chłodu i deszczu od kilku, a niektórzy od kilkunastu godzin czekali na przybycie bohaterów piątej części przygód o Harrym Potterze.

Daniel RadcliffeDaniel Radcliffe Emma Watson wyglądała olśniewającoEmma Watson wyglądała olśniewająco

Na premierę prócz Daniela Radcliffe'a, Emmy Watson, Ruperta Grinta, czy Toma Feltona przyjechała także autorka serii – J. K. Rowling, która przychyliła się do opinii krytyków: – Zgadzam się, to najmroczniejsza z dotychczasowych ekranizacji.

Przy okazji autorkę zapytano, czy zmieni zdanie i napisze o jeden lub nawet kilka tomów więcej niż zapowiedziała. Rowling zaprzeczyła mówiąc, że siódma część Harry'ego Pottera będzie częścią ostatnią. Może się jednak zdarzyć, że napisze jeszcze coś w rodzaju słowniczka i księgi zaklęć w jednym tomie.

Premierę ostatniej części przygód o Harrym Potterze: Harry Potter and the Deathly Hallows zapowiedziano na dzień 21 lipca, a internetowe biblioteki już przyjmują zamówienia. Sam AMAZON.com ma już ponad 1,5 miliona chętnych na zakup ostatniego tomu.

Premiera filmu Harry Potter i Zakon Feniksa 27 lipca.

Zwiastun możesz zobaczyć tutaj.

Rupert Grint, filmowy Ron WeasleyRupert Grint, filmowy Ron Weasley Tom Felton, filmowy Draco MalfoyTom Felton, filmowy Draco Malfoy J. K. RowlingJ. K. Rowling

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Elros

Mówicie o J. K. Rowling? :O

HeRr

Ta dupa całkiem spoko się robi, mogłaby cycki sobie powiększyć i będzie fajna ;)

Elros

A ja tam się nie znam :P
Ale zdjęcia fajne :)

Elros

No fajnie, ale nie wiadomo czy Anglicy byli zadowoleni, czy nie_ ;P_

Trikster Elros

Dlaczego nie napisałem o tym, czy im się podobało czy nie? Otóż wszyscy doskonale wiemy, że Brytyjczycy żyją Harrym Potterem :D i każda część im się podoba zapraszam tutaj , o premierze światowej w Japonii http://fdb.pl/w2773,Japonia,zachwycona,nowym,Harrym,Potterem.html

Proszę czekać…