Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie ekranizacja gry Gears Of War 1

Wygląda na to, że fani gry "Gears Of War" wreszcie doczekają się jej ekranizacji. Universal Pictures nabył prawa do adaptacji gry, która zadebiutowała w 2006 roku na konsolach Xbox. 11 października będzie miała miejsce premiera kolejnej części popularnej serii gier.

Producentami filmu zostali Scott Stuber (Agent i pół) oraz Dylan Clark (Geneza planety małp). Na razie nie ma jeszcze informacji dotyczących ewentualnej daty premiery oraz tego, kiedy ekipa zdjęciowa wejdzie na plan produkcji. Patrząc jednak na to, jak w ostatnim rozwijają się ekranizacji gier w Hollywood, możemy być pewni, że kolejne wieści dotyczące tego projektu pojawią się niebawem.

Pierwsze doniesienia dotyczące chęci zekranizowania tej gry pojawiły się w 2008 roku. Rod Fergusson ze studia Coalition stwierdził jednak w niedawnym wywiadzie, że dopiero czasy współczesne są idealnym okresem do stworzenia widowiska na podstawie tej gry.

Akcja gry "Gears Of War" jest osadzona na planecie Sera. Odkryta tam zostaje substancja nazwaną imulsją. Dzięki temu doszło do zawieszenia broni i zakończenia wojny. Niedługo później spod powierzchni planety wyszły istoty zwane szarańczą, zaś wydarzenie to nazwane zostało Dniem Wyjścia.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…