Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Logan - szczegóły dotyczące filmu 2

W dniu wczorajszym mieliśmy możliwość poznania oficjalnego tytułu filmu ostatniego filmu z Hugh Jackmanem w roli Wolverine’a. Dodatkowo zaprezentowany został oficjalny plakat promujący widowisko. Dzisiaj mam dla Was szczegóły dotyczące fabuły obrazu, który nosi tytuł Logan.

fot. materiały prasowe

Już wcześniej poinformowano, że produkcja będzie stworzona z myślą o kategorii wiekowej R. Ma to być najbardziej mroczny i brutalny z dotychczasowych filmów osadzonych w uniwersum X-Men.

Akcja zostanie umiejscowiona w niedalekiej przyszłości, w roku 2024. Wolverine coraz częściej zatraca swoje moce, czasami w ogóle nie może z nich korzystać. Jest chory i przesadza z alkoholem. Sam świat także wygląda całkiem inaczej. Na świecie rodzi się coraz mniej mutantów, a rząd wprowadza w życie operację "Transigen". Dzięki niej zmutowane dzieci są szkolone, jako maszyny do zabijania.

Dziewczynką – której ręka pojawiła się na plakacie – zaczyna opiekować się Wolverine, który staje się dla niej mentorem. Podobnie jak on, tak i ona posiada wysuwające się z rąk szpony. W filmie zobaczymy także starego i schorowanego Profesora Charlesa Xaviera. Przez te wszystkie lata stał się jeszcze bardziej potężny, jednak przez to jego moce są niestabilne. Co gorsza ma zaniki pamięci, przez które czasami nie poznaje Logana.

W filmie występuje także mutant-albinson Caliban – wciela się w niego aktor Stephen Merchant. Premiera Logana zaplanowana została na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…