Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Ruchomy' plakat filmu Wojna o Planetę Małp 4

20th Century Fox jest obecne na Comic-Conie w Nowym Jorku. Na konwencie jeden z paneli studia zostanie poświęcony widowisku Wojna o Planetę Małp. Kolejna część znakomitej serii sci-fi w przyszłym roku. Dzisiaj natomiast mamy dla Was tak zwany "moster", czyli ruchomy plakat, który zadebiutował właśnie na oficjalnym Facebooku filmu. Plakat jest naprawdę klimatyczny i teraz możemy się zastanawiać – czyżbyśmy w samym filmie dostali zimową scenerię?

Wojna o Planetę Małp to trzecia część znakomicie przyjętej przez fanów franczyzy. Cezar i jego małpy są uwikłane w śmiertelny konflikt z armią ludzi, która jest dowodzona przez bezwzględnego Pułkownika. Kiedy małpy zaczynają niewyobrażalnie cierpieć, Cezar boryka się ze swoją mroczną naturą i wyrusza w mistyczną podróż, aby pomścić swoich pobratymców. Na końcu tej podróży Cezar i Pułkownik staną oko w oko na polu epickiej bitwy, która rozstrzygnie losy obu gatunków oraz planety.

W rolach głównych zobaczymy Andy'ego Serkisa oraz Woody'ego Harrelsona. Premiera filmu zapowiedziana została na 14 lipca 2017 roku!

Źrodło: Facebook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
MARTIN007 2016-10-06

NIE MAM WYJŚCIA I URLOP TRZEBA PRZEŁOŻYĆ ! BO WOJNA ZACZNIE SIĘ ! ŚWIETNE 2 POPRZEDNIE CZĘŚCI WIĘC MUSI UDAĆ SIĘ I TYM RAZEM.KINO NA PEWNO ZALICZONE,PLAKAT TAKI SE:-)

Proszę czekać…