"May the Force Be With You"

Miesięcznik Film zmienia redaktora naczelnego 0

Jacek Rakowiecki został nowym naczelnym miesięcznika Film. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Prokopa.

Nowym redaktorem naczelnym miesięcznika Film został Jacek Rakowiecki (od 1 kwietnia 2007 r. szef nowych projektów w Media Point Group, którą to funkcję będzie dalej sprawował).

Okładka lipcowego numeruOkładka lipcowego numeru

Dotychczasowy redaktor naczelny miesięcznika Film – Marcin Prokop (kierujący pismem od marca 2005 roku) pozostanie w strukturach Media Point Group – poinformowano w komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl.

Marcin Prokop będzie kontynuował współpracę z PMPG, zajmując się wybranymi projektami związanymi z planowanym kanałem telewizyjnym Machina TV, będzie również odpowiedzialny za produkcję tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Złote Kaczki, który ma stać się na powrót wizytówką miesięcznika Film. Gala będzie również realizowana w wersji TV.

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego ma związek z planowanym na jesień relaunchem pisma, które ma się ukazywać w nowej formule. Autorem projektu jest Jacek Rakowiecki.

Od 2 lipca stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Filmu objęła Agnieszka Dajbor, ostatnio zastępczyni redaktor naczelnej Gali, a wcześniej m.in. redaktor naczelna VIVY!, zastępczyni redaktora naczelnego Przekroju i redaktorka Polityki.

WirtualneMedia

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…