Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie kontynuacja Zaczarowanej z Amy Adams 0

O kontynuacji filmu Zaczarowana z Amy Adams mówiło się od dawna. Teraz wreszcie doczekaliśmy się informacji potwierdzających powstanie sequela. Co więcej w roli tytułowej ponownie zobaczymy gwiazdę części pierwszej.

fot. materiały prasowe

Produkcja będzie nosiła tytuł "Disenchanted", a za jej kamerą stanie twórca Lakieru do włosów i Rock of Ages, Adam Shankman. Ekipa wejdzie na plan zdjęciowy latem przyszłego roku. Film w kinach zadebiutuje w 2018 roku. Nie jest jednak znana dokładna data premiery.

Zaczarowana była połączeniem filmu animowanego oraz live-action. Obraz zarobił na całym świecie 340 milionów dolarów. Oprócz Amy Adams w filmie zagrali także Patrick Dempsey, James Marsden, Timothy Spall, Idina Menzel, Rachel Covey and Susan Sarandon. Pierwsza część opowiadała o młodziutkiej Giselle, marzącej o prawdziwej miłości, księciu na białym koniu i życiu jak w bajce. Nie dane jej jednak zaznać tych przyjemności. Zła czarownica wygania ją bowiem z animowanej, baśniowej krainy Andalazji. Giselle trafia do pozbawionego magii i całkowicie realnego współczesnego Nowego Jorku. Tam, z pomocą przychodzi jej cyniczny i rzeczowy adwokat, który, zaskakując samego siebie odkrywa, że dał się oczarować tym niewinnym, szeroko otwartym, zachwycającym oczom

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…